Koordynator projektów z językiem francuskim (woj. łódzkie)

TranslateMedia z oddziałem w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu tłumaczeń. Posiadamy również biura w Londynie, Nowym Jorku i Hong Kongu. Obsługujemy klientów na całym świecie w tym wiele bardzo znanych marek.
Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i międzynarodową współpracę, ale przede wszystkim na zgrany zespół i pozytywne nastawienie.

Poszukujemy energicznych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku Koordynatora Projektów, który będzie wspierał pozostałe zespoły projektowe na całym świecie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia, lingwistyka) lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Zdolności organizacyjne i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Zdolność krytycznego myślenia

Główne zadania:

  • Zarządzanie bazami danych klientów
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami i tłumaczami
  • Nadzorowanie przebiegu tłumaczenia oraz dostarczanie zleceń w wyznaczonym terminie
  • Monitorowanie pracy tłumaczy/ korektorów i kontrola jakości tłumaczeń
  • Wspieranie zespołu projektowego w Londynie

Oferujemy:

  • Szansę rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia pod okiem doświadczonych członków zespołu
  • Pracę w kreatywnym, energicznym i międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Umowę o pracę