Talent Manager/Koordynator Ds. Rekrutacji– Zduńska Wola

TranslateMedia to szybko rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu tłumaczeń, posiadająca biura w Londynie, Nowym Jorku, Austin i Hong Kongu. Firma poszukuje kandydatów do pracy stałej na stanowisku Koordynator Ds. Rekrutacji w nowo powstałym oddziale firmy w Zduńskiej Woli (woj. łodzkie).

W związku z rozwojem firmy poszukujemy energicznych i przedsiębiorczych osób, które pomogą nam stworzyć silny, międzynarodowy zespół, oferujący kompleksową obsługę dla klientów z różnych sektorów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia, lingwistyka)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość innych języków obcych mile widziana
  • Doskona ła organizacja pracy i dokładność
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Doświadczenie w branży tłumaczeniowej mile widziane

Główne zadania:

  • Zarządzanie i aktualizacja bazy danych tłumaczy
  • Monitorowanie pracy tłumaczy i korektorów
  • Rekrutowanie nowych tłumaczy
  • Współpraca z zespołami z pozostałych biur firmy na świecie
  • Tworzenie spisów tłumaczy posiadających kwalifikacje w danej specjalizacji dla nowych klientów

Oferujemy:

  • Szansę rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia pod okiem doświadczonych członków zespołu
  • Pracę w kreatywnym, energicznym i międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Umowę o pracę

Data rozpoczęcie pracy– jak najszybciej

Pensja – do uzgodnienia

Prosimy o przesłyanie CV w j.angielskim

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883)”.